ΑΡΤΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

 

 

 

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για τη προσπάθεια που κατέβαλαν.

Τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία.

Επιτυχόντες 2017

100% ποσοστό επιτυχίας

 

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σχολή

Καραγεωργίου Θάνος

Αρσάκειο

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (2ος)

Σταματογιαννοπούλου Μαριάννα

Αρσάκειο

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

Κωνσταντοπούλου Δήμητρα

Αρσάκειο

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

Μπαλτούμα Κέλλυ

Αρσάκειο

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ξενάκη Μαρία

Ουρσουλίνες

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ

Τσούμαλης Αντώνης

3ο Κηφισιάς

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

Αντωνίου Νίκη

Αρσάκειο

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

Αντωνοπούλου Παναγιώτα

Αρσάκειο

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

Αποστολοπούλου Μαρία

Πεύκης

ΙΑΤΡΙΚΗ - ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Μπούμας Σταύρος

Ν. Ερυθραίας

ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΕΣ

Τριανταφύλλη Βασιλική

1ο Κηφισιάς

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΑΘΗΝΑ

Βενιέρη Ερατώ

Αρσάκειο

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τόλιζα Μελίνα

Άνοιξης

ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

Τόλιζα Κατερίνα

Άνοιξης

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Βενιέρη Άννα

Αρσάκειο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Μπέση Νεφέλη

Ν.Ερυθραίας

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΧΑΝΙΑ

Ζαχαρίου Ράνια

1ο Κηφισιάς

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Διαμαντοπούλου Λώρα

Αρσάκειο

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ

Μπουρδάκου Ευτυχία

Δούκσ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

Γιαμερέλλου Σόνια

Pierce

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Νικέζη Δήμητρα

Ουρσουλίνες

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Σούλης Ευάγγελος

Ν.Ερυθραίας

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Γεωργικόπουλος Γιώργος

Ν. Ερυθραίας

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Καβάκα Κάτια

Ν.Ερυθραίας

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ (5η)

Καρτελιά Εύα

Ν.Ερυθραίας

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ

Ζορμπάς Ανδρέας

Ν.Ερυθραίας

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

Μπούτος Γιάννης

1ο Κηφισιάς

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

Παπασπύρου Νίκος

Ν.Ερυθραίας

ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ – ΑΘΗΝΑ

Δεσύπρη Χριστίνα

Ν. Ερυθραίας

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ

Χόνδρου Μάγδα

Ν. Ερυθραίας

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

Παπαγεωργίου Κάτια

3ο Κηφισιάς

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

Πετρίδη Αναστασία

1ο Κηφισιάς

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Λούντζη Νίκη

Ν. Ερυθραίας

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. - ΧΑΛΚΙΔΑ

Καούνη Τζωρτζίνα

Ν. Ερυθραίας

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

Ποιμενίδου Όλγα

Ν. Ερυθραίας

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

 

Επιτυχόντες 2016

97% ποσοστό επιτυχίας

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σχολή

Αναστασίου Αικάτη

Κολλέγιο Αθηνών

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ

Πιπεργιάς Άγγελος

Αρσάκειο

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ

Δαλαγκλής Δημήτρης

Αρσάκειο

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

Βασιλείου Ευάγγελος

Ελληνογαλλική Πεύκης

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥΣ ΕΜΠ

Ευθυμιάδη Μαρίνα

Διονύσου

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

Ασημογιώργου Άννα-Μαρία

Αρσάκειο

ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Φαρασοπούλου Ελευθερία

Διονύσου

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Γιαννακάκης Γιώργος

Γερμανική Αγωγή

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑ

Τσαούτου Αλεξία

Κολλέγιο Αθηνών

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ

Φουντάς Παναγιώτης

3ο Κηφισιάς

ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

Καρκαζής Θοδωρής

Ν. Ερυθραίας

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

Νταγκουνάκη Ιωάννα

3ο Κηφισιάς

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τζεβελεκάκης Κωνσταντίνος

Αρσάκειο

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Ζωίδης Στέφανος

3ο Κηφισιάς

ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ

Τρακοσάρη Ειρήνη

Ν. Ερυθραίας

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Χατζημιχάλη Έλλη

3ο Κηφισιάς

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Τριανταφύλλη Βασιλική

1ο Κηφισιάς

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑ

Παρασκευά Μαρία

Άνοιξης

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ

Νίκα Ελοϊζα

Μωραϊτη

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΣ

Τζότζε Άντζελα

Διονύσου

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

Παπαθανασίου Γιώργος

Ν. Ερυθραίας

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Τρόξι Μαρίνα

1ο Κηφισιάς

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

Κουρουμπέτσης Σπύρος

Ν. Ερυθραίας

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Λαγωνίκου Ευδοξία

1ο Κηφισιάς

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ

Κοίλια Ευαγγελία

1ο Κηφισιάς

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗ

Λαγωνίκος Ηλίας

1ο Κηφισιάς

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Πετρίδη Αναστασία

1ο Κηφισιάς

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κοκμοτός Θέμης

Άνοιξης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΣΠΕΤΕ

Ντουντούμης Φάνης

Ν. Ερυθραίας

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠ.

Καούνης Στέφανος

Ν. Ερυθραίας

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

 

Επιτυχόντες 2015

 

Ονοματεπώνυμο

Κατεύθυνση

Σχολείο

Σχολή

Μιχαηλίδης Σπύρος

Θετική

Αρσάκειο

Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Διαμαντοπούλου Γιολάντα

Θεωρητική

Αρσάκειο

Νομική Αθήνας

Μπρούζας Γιώργος

Θετική

Κολλέγιο Αθηνών

Ιατρική (Ηράκλειο)

Καρκαζής Σπύρος

Τεχνολογική

Ανάβρυτα

Φυσικό Αθήνας

Βουρλίτης Ηλίας

Θετική

1ο Κηφισιάς

Φυσικό Αθήνας

Δαλαγκλής Δημήτρης

Θετική

Αρσάκειο

Βιολογικό Πάτρας

Νικολοπούλου Σοφία

Θετική

Ν. Ερυθραίας

Χημικό Αθήνας

Παπαευθυμίου Χαράλαμπος

Τεχνολογική

Ν. Ερυθραίας

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ

Πατήλας Παύλος

Τεχνολογική

Άνοιξης

Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

Πρεβεζάνου Αντιγόνη

Θεωρητική

Αρσάκειο

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

Λιανός Μάριος

Τεχνολογική

Ανάβρυτα

Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης

Λεβέντης Νίκος

Τεχνολογική

Άνοιξη

Αρχιτεκτονική Πάτρας

Ορφανού Ελευθερία

Θετική

Ν. Ερυθραίας

Νοσηλευτικής Σπάρτης

Δούρος Κυριάκος

Τεχνολογική

Ν. Κηφισιάς

Μαθηματικό Αθήνας

Μπρούζα Μαρία

Θετική

Δούκα

Μαθηματικό Πάτρας

Μοναστήρας Θοδωρής

Τεχνολογική

Ν. Ερυθραίας

Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Επιχειρήσεων (Χίος)

Κωστοπούλου Μαριλένα

Θετική

Ανάβρυτα

Γεωπονικό Αθήνας

Σεβδαλής Βασίλης

Τεχνολογική

Ν. Ερυθραίας

Ψηφιακών Συστημάτων ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

Κουδουνάκου Ελευθερία

Τεχνολογική

Ν. Ερυθραίας

Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)

Γιαννακάκης Γιώργος

Θετική

Γερμανική Αγωγή

Μαιευτικής Αθήνας

Κουτίτσα Αριάδνη

Τεχνολογική

Αρσάκειο

Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειο

Γρίβας Κωνσταντίνος

Τεχνολογική

Ουρσουλίνες

Γεωλογίας & Γεωπεριβάλοντος (Αθήνα)

Γραμματικάκη Νικολέτα

Θεωρητική

Ν. Ερυθραίας

Μεθοδοδολογίας, Ιστορίας & Θεωρίας της Επιστήμης (Αθήνα)

Παπακώστα Ιωάννα

Τεχνολογική

Θρακομακεδόνες

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Τ.Ε. (Πειραιάς)

Μερσινιάς Ιάσονας

Θεωρητική

Ν. Ερυθραίας

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

Μπερτάκη Έλενα

Θετική

Ν. Ερυθραίας

Διοίκηση επιχειρήσεων (Μεσολόγγι)

Συμεωνίδου ‘Ελενα

Τεχνολογική

Ν. Κηφισιάς

Διοίκηση επιχειρήσεων (Μεσολόγγι)

Αναστασιάδης Κων/νος

Τεχνολογική

 

Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας

 

Επιτυχόντες 2014

Το 44% των μαθητών μας αρίστευσε  &  το 21% έγραψε πάνω από 19

 

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Μόρια

Σχολή

Πέγκα Σοφία

Αρσάκειο

19.816

Ιατρική Αθηνών  (2η)

Μπασδέκη Ειρήνη

Αρσάκειο

19.520

Οδοντιατρική  Αθηνών  (4η)

Σημαντήρης Σπύρος

Αρσάκειο

19.400

Ιατρική Αθηνών

Κωνσταντοπούλου Αργυρώ

Ουρσουλίνες

19.176

Ιατρική Θεσσαλονίκης

Δέδες Γιάννης

Κολλέγιο

19.048

Ιατρική Θεσσαλονίκης

Παναγιωτοπούλου Αναστασία

Αρσάκειο

19.040

Νομική Αθηνών

Σαρρή Σίλια

Αρσάκειο

19.000

Οδοντιατρική Αθηνών

Μουγιάκος Αλέξανδρος

Εκπ. Αναγέννηση

18.950

Ιατρική Λάρισας

Φωτάκη Λένα

Διόνυσος

18.890

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

Γεωργάκη Έλενα

Ν. Ερυθραίας

18.617

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Πούλου Μαρύλλια

Κολλέγιο

18.534

Φαρμακευτική Αθηνών

Κολλιαλή Έλενα

Ν. Κηφισιάς

18.278

Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής

Μιγδάλη Ιωάννα

Αρσάκειο

18.050

Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

Μήτση Βασιλική

Αρσάκειο

18.021

Μ.Μ.Ε Πανεπιστήμιο Αθηνών

Διονυσιώτη Ναταλία

Ν. Κηφισιάς

18.002

Μ.Μ.Ε Αθηνών

Κωστοπούλου Φαίη

Ν. Ερυθραίας

17.910

Πολιτικών Μηχανικών

Παπαδόπουλος Γιάννης

Ν. Κηφισιάς

17.835

Πληροφορικής Αθηνών

Παππά Μικαέλα

Διόνυσος

17.600

Βιολογικό Κρήτης

Γούλα Αθηνά

Άνοιξης

17.564

Τοπογράφων Μηχανικών  (Ε.Μ.Π.)

Σταματογιανόπουλος Γιώργος

Αρσάκειο

17.010

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας

Κουρουμπέτσης Πέτρος

Ν. Ερυθραίας

16.717

Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης

Ευθυμιάδη Μαρίνα

Διόνυσος

16.035

Μαθηματικό Πάτρας

Κοντοπόδη Φιλία

Ν. Ερυθραίας

15.639

Παιδαγωγικά Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης

Κονταδάκη Σοφία

Ελ. Παιδεία

15.110

Παιδαγωγικό Βόλου

Κατσίκα Χρύσα

Μεταμόρφωσης

15.110

Παιδαγωγικό Βόλου

Καραντάκου Αρεστίνα

Ν. Ερυθραίας

14.900

Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βασιλόπουλος Βασίλης

Ν. Ερυθραίας

13.890

Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθήνας)

Αποστολοπούλου Ελένη

Ν. Ερυθραίας

13.753

Οικονομικών Επιστημών Τρίπολη

Καλούδη Νικολέτα

Ν. Ερυθραίας

12.562

Τεχνών Ήχου και Εικόνας (Κέρκυρα)

Σεβδαλής Βασίλης

Ν. Ερυθραίας

11.600

ΤΕΕΦΑ Κομοτηνής

Χρυσοχόου Άννα

Ν. Κηφισιάς

10.868

Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιά

Καρασαβίδη Νεκταρία

Ν. Ερυθραίας

10.678

Τουριστικών Επαγγελμάτων Ρόδου

Σκιαδάς Λυκούργος

1ο Κηφισιάς

 

Μηχανικών Αυτοματισμού Πειραιά

Γαλανάκης Νίκος

Ν. Ερυθραίας

 

Γεωπονικό Κρήτης

 

Επιτυχόντες 2013

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σχολή

Τσαούτου Κατερίνα

Κολλέγιο Αθηνών

Ιατρική Αθηνών

Μάνταλος Νίκος

Αρσάκειο

Ιατρική Αθηνών

Ρούσση Ντιάνα

Αρσάκειο

Αρχιτεκτονική ΕΜΠ

Παπαδήμα Κατερίνα

Κολλέγιο Αθηνών

Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Ζορμπά Ειρήνη

Νέας Κηφισιάς

Επικοινωνίας & ΜΜΕ Αθήνας

Χαραλαμπίδης Δημήτρης

Ν. Ερυθραίας

Φυσικό Αθήνας

Περουλιός Γιώργος

Ώθηση

Φαρμακευτική Πάτρας

Τοπαλίδης Κωνσταντίνος

Μωραϊτη

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Στρατηγάκης Χρήστος

1ο  Κηφισιάς

Κοινωνικής Εργασίας Αθήνα

Παναγιωτοπούλου Μικαέλα

Αρσάκειο

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Ο.Π.Α.)

Νταής Παναγιώτης

Δροσιάς

Μαθηματικό Αθήνας

Καλιακάτσου Κωνσταντίνα

3ο  Κηφισιάς

Πολιτικών Επιστημών Ρέθυμνο

Πάκου Τάνια

Ν. Ερυθραίας

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑ.ΠΕΙ.)

Στάμου Μαρκέλλα

Διόνυσος

Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)

Μυλωνάς Γιάννης

Κολλέγιο Αθηνών

Μηχανικών Παραγωγής Ξάνθη

Χριστοδούλου Παύλος

2 ο Κηφισιάς

Γεωπονίας–Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Μπάστα Παναγιώτα

3ο  Κηφισιάς

Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο)

Καρκακέλας Αντώνης

Ν. Ερυθραίας

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας

Βλάχου Σοφία

Άνοιξης

Κοινωνικής Εργασίας Ηράκλειο

Λεβέντης Νίκος

Άνοιξης

Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Αθήνα)

Πλουμιδάκης Θωμάς

Αναβρύτων

Τουριστικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Ψαρράς Σπύρος

Ν. Ερυθραίας

Ηλεκτρονικών Μηχανικών Λαμίας

Ζωγράφος Νίκος

Κολλέγιο Αθηνών

Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισας

Μπουρέα Τούντορ

Ν. Ερυθραίας

Διοίκησης Εφοδιαστικών Συστημάτων (Θήβα)

Φούντου Βένια

3ο  Κηφισιάς

Μηχανικών Φυσικών Πόρων & Περιβάλλοντος (Χανιά)

Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος

Ν. Ερυθραίας

Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ (Καβάλα)

 
Επιτυχόντες 2012

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σχολή

Πέγκας Ιωάννης

Αρσάκειο

Ιατρική Αθηνών

Κριτσωτάκη Μαρία - Ειρήνη

Κολλέγιο

Ιατρική Αθηνών

Ρασσιά Ευτυχία

Νέας Κηφισιάς

Νομική Αθηνών

Ιωάννου Ειρήνη

Αρσάκειο

Νομική Θράκης

Τζάνη Δέσποινα

Νέας Κηφισιάς

Επικ/νίας & Μέσων Μαζ. Ενημ. Αθήνας

Χαραλαμπίδη Μαργκώ

Νέας Κηφισιάς

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Μακρής Πέτρος

Νέας Κηφισιάς

Αρχιτεκτονική Πάτρας

Διαμαντάρα Ιωάννα

Κολλέγιο Αθηνών

Βιολογία Αθήνας

Τσιτσόπουλος Κων/νος

Ν. Ιωνία

Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

Τσαμούρη Αικατερίνη

Ώθηση

Επικοινωνίας και ΜΜΕ Αθήνας

Γρίβα Αφροδίτη

Αρσάκειο

Φιλοσοφική Αθήνας

Σκουτέλης Ξενοφών

Αρσάκειο

Επιστήμης Η/Υ Κρήτης

Καλόφωνος Κωνσταντίνος

Νέας Κηφισιάς

Ηλεκτρολόγων Μηχ. & Μηχανικών Η/Υ Θράκης

Πεπονής Μάριος

Ν. Ιωνία

Ηλ/κων και Μηχανικών Η/Υ Κρήτης

Τάτας Παναγιώτης

Ν. Ερυθραίας

Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτ. Μακεδονία

Λεντάρη Ιωάννα

Αρσάκειο

Φυσικό Πάτρας

Πιτταρά Μαρία

Νέας Κηφισιάς

Μεθοδολογίας, Ιστορίας και Θεωρίας Επιστήμης

Τσιτσίκα Μάρα

Κολλέγιο Αθηνών

Ηλ/κων και Μηχανικών Η/Υ Κρήτης

Τραπελίδη Κυριακή

Νέας Ερυθραίας

Περιφ/κης Οικον. Ανάπτυξης Στερεά Ελλάδα

Ιωάννου Άννα

Νέας Κηφισιάς

Επιστήμης Υλικών Πάτρας

Φειδάκης Γιάννης

Νέας Κηφισιάς

Ηλεκτρολογίας Χαλκίδα

Ακαρέπη Μυρσίνη

Νέας Ερυθραίας

Θεολογία Αθήνας

Κρητικού Μαρία

Νέας Κηφισιάς

Περιβάλλοντος Αιγαίου

Κοσμόπουλος Γιώργος

Νέας Ερυθραίας

Εφαρμογών Πληροφορικής Πάτρας

Χρυσοχόου Μαργαρίτα

Νέας Κηφισιάς

Προστασίας και Συντήρησης Πολ. Κληρονομιάς

Φράγκος Νίκος

Αμερικάνικο  Κολ.

Εμποροπλοιάρχων

 

Επιτυχόντες 2011

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΧΟΛΗ

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Άνοιξης

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχ. Υπολογιστών ΕΜΠ

ΠΑΣΑ ΠΕΛΑΓΙΑ

Ν.Ερυθραίας

Νομική Θεσσαλονίκης

ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Αρσάκειο

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

Αρσάκειο

Διοικητικών Επιστημών και Τεχνολογίας ΑΣΟΕ

ΜΗΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Κολέγιο Αθηνών

Νομική Θράκης

ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Ν.Ερυθραίας

Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιά

ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

Ανάβρυτα

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

Κολέγιο Αθηνών

Βιολογικό Πάτρας

ΚΑΡΚΑΚΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ν.Ερυθραίας

Πληροφορικής ΑΣΟΕ

ΚΙΣΚΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ν.Κηφισιάς

Φυσικοθεραπεία Αθήνας

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

Γερμανική

Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Παιανίας

Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης

ΒΙΤΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ώθηση

Φιλολογίας Αθήνας

ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ώθηση

Πολιτικό Νομικής Αθήνας

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Αρσάκειο

Ναυπηγικής Αθήνας

ΧΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ν.Κηφισιάς

Μεθοδολογίας Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης Αθήνας

ΛΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ν.Κηφισιάς

Νοσηλευτική Λαμίας

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

Ν.Κηφισιάς

Επιστήμης Υλικών Πανεπιστημίου Πατρών

ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Αρσάκειο

Οπτικής Οπτομετρίας Αθήνας

ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ν.Ερυθραίας

Πληροφορικής Κέρκυρα

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ν.Ερυθραίας

Οικονομικό Πάντειος

ΚΑΛΕΜΙ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

Ν.Ερυθραίας

Στατιστικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ν.Ερυθραίας

Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης

ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Ν.Ερυθραίας

Νοσηλευτική Κρήτης

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ν.Ερυθραίας

Αυτοματισμού Πειραιά

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ

Καπανδριτίου

Θεολογίας Αθήνας

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΠΑΛ

Δημόσιας Υγιεινής Αθήνας

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Αχαρνών

Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΕΠΑΛ

Ηλεκτρολογίας Κοζάνης

 

Επιτυχόντες 2010

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Σχολή

Μίχας Χρήστος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

Παπαζαχαρίας Γιάννης

Ιατρική Πάτρας

Μιχαηλίδης Μπάμπης

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

Μπούμπουρη Νιόβη

Νομική Θράκης

Αθανασόπουλος Νίκος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης

Βαρκαρώτας Στέλιος

Ναυτιλιακών σπουδών Πειραιά

Παναγιωτοπούλου Άννα

Τεχνολογία Τροφίμων Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Πεχλιβάνογλου Τηλέμαχος

Μηχανικών Η/Υ και πληροφορικής Πάτρας

Γεωργίου Τάσος

Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

Μήτσης Ματθαίος

Πολιτικών Επιστημών Νομικής Αθηνών

Τσαρουχά Ιωάννα

Παιδ/κο προσχολικής εκπ/σης Θεσσαλίας (Βόλος)

Καραγιάννη Ιωάννα

Χημείας Ιωαννίνων

Σπυροπούλου Έλλη

Κοινωνικής Πολιτικής

Ανατολίτη Δέσποινα

ΦΠΨ Ιωαννίνων

Πέτρου Στεφανία

Πολιτικών Επιστημών Νομικής Αθηνών

Πασαλίδης Στέφανος

Βιολογίας Tuebangen

Τσιμούρτος Διονύσης

Επιστήμης των υλικών Πάτρας

Καραναστάσης Κων/νος

Λογιστικής Χαλκίδα

Γουίλκινς Άννα Μαρία

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Καβάλα

Χάμου Κων/να

Μουσιολογίας Πάτρας

Τζίβα Παναγιώτα

Νοσηλευτικής

Ικίμ Σέρτζιο

Αυτοματισμού Χαλκίδας

Μιχαλίτσης Μιχάλης

Βιολογία Δανία

Σκευοφύλαξ Αλέξανδρος

Κλωστοϋφαντουργίας Πειραιά

 

Επιτυχόντες παλαιότερων ετών

Αγουρίδας Γιάννης

Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Αθανασίου Σόνια

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

Ακαρέπη Μαρίνα

Τεχνών Ήχου & Εικόνας Ιονίου Πανεπιστημίου

Αλεξανδράτου Αναστασία

Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλουργών ΕΜΠ

Αλεξοπούλου Πέτυ

Ιατρική Αθήνας

Αναστασίου Χρήστος

Ιατρική Αθήνας

Ανδρεαδάκης Στράτος

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά

Ανδριανόπουλος Δημήτρης

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά

Αποκότου  Βίκυ

Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά

Αποστολόπουλος Γιώργος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ ΕΜΠ

Ασυλογιστάκη Ηλιάννα

Λογιστικής Ηράκλειο

Βάγια Πέννυ

Οδοντιατρική Αθήνας

Βαϊνά Ειριάννα

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

Βαληνδρά Αριάδνη

Ιατρική Αθήνας

Βαλίνη Έλενα

Κοινωνιολογίας Αιγαίου

Βασιλοπούλου Αλίκη

Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοικηση & στο Εμπόριο

Βερβαινιώτη Πένυ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικον.Παν/μιο Αθήνας

Βιτάλη Μαρία

Ψυχολογίας Παντείου Παν/μίου Αθήνας

Βλαντής Νίκος

Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βοσσούγη Λίνος

Στατιστικής και Αναλογιστικών Χρηματοοικονομικών

Βούδης Κωστής

Ιατρική Κρήτης

Γαζή Δορίτα

Νομική Θεσσαλονίκης

Γελαδάκη Ρενάτα

Μηχανολογίας ΤΕΙ Λάρισας

Γεωργαντάς Δημήτρης

Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Παν. Αθηνών

Γεωργιλάκης Γιάννης

Διοίκηση Αθλητικών Επιχειρήσεων Σπάρτης

Γεωργούλια Αγγελική

Διαιτολογίας, Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Γιαννάτου Άννα

Πληρ/κής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Πάτρας

Γιαννόπουλος Ιωάννης

Διοίκησης Επιχειρήσεων Χαλκίδας

Γιάννου Σταυριάννα

Διοικητικής Επιστ. & Τεχνολογίας Οικονομικό  Παν/μιο Αθηνών

Γιώτη Έλενα

Μηχανολόγων Μηχανικών

Γιώτη Παναγιώτα

Μαθηματικό Αθήνα

Γιώτης Παναγιώτης

Πληροφορικής Πειραιά

Γοντζές Δημήτρης

Ηλεκτρολόγων Μηχ/γων , Μηχ/κών Η/Υ ΕΜΠ

Γουρνάκης Σπύρος

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιάς

Δεληγεώρογλου Εύη

Ιατρική Θεσσαλονίκης

Δεληγεώρογλου Νικολέτα

Φιλολογίας Αθήνας

Δεληγεώρογλου Νικολέτα

Νομική θράκης

Δερμάνη Τζωρτζίνα

Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πειραιά

Δημητρακόπουλος Κων/νος

Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό  Πανεπ/μιο Αθηνών

Δούκας Στράτος

Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας

Ελευθεράκη Φαίη

Πολιτικών Δομικών Έργων ΤΕΙ Κρήτης

Ζήκος Γιάννης

Σχολή Αστυφυλάκων

Ζήκου Βασιλική

Εκπαίδευσης & Αγωγής Αθήνας

Ζουμπούλης Σπύρος

Ινστιτούτο Τενχ. Μασαχουσέτης (Μ.Ι.Τ.) Η.Π.Α

Ζούρα Νεφέλη

Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό  Πανεπ/μιο Αθηνών

Ζωντανού Γαρυφαλλιά

Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων Οικονομικό  Παν/μιο Αθηνών

Ζώρα Μάιρα

Διαιτολογίας Αθήνας

Ίσσαρης Φραγκίσκος

Φυτικής Παραγωγής Θεσσαλονίκης

Ιωάννου  Παναγιώτης

Σχολή Ευελπίδων

Καΐρ Αλέξανδρος

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα

Καλκάνης Θεοφάνης

Οπτικής ΤΕΙ Αθήνας

Καλογεροπούλου Νάντια

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ

Καπελάκης Ζαχαρίας

Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας

Καραβασίλη Ηρώ

Εφαρμοσμένων Μαθηματικά και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ

Καραμπιτσάκος Θοδωρής

Χημικό Ιωαννίνων

Καραμπουρνής Πάρης

Μηχανολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας

Καριώρη Μαρία

Ιατρική Αθηνών

Καφώρου Δάφνη

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

Κήττα Ελίνα

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπ/μιο Πειραιά

Κόκκαλης Νικήτας

Πολιτικήε Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειο

Κορδώνης Άρης

Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορία Παντείου Παν/μιου Αθηνών

Κορρέ Εύα

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθηνών

Κουλόπουλος Γιάννης

Ηλεκτρονικών Μηχανικών Χανιά

Κουνέλλας Κωνσταντίνος

ΜΙΘΕ  Αθηνών

Κυπραίου Ιωάννα

Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνα

Κωνσταντίνου Μαρία

Βιολογικό Αθηνών

Λεάνδρου Μανουέλα

Βιολογικό Αθηνών

Λεβεντάκη Έλλη

Πλαστικών Τεχνών και Επιστ. της Τέχνης Ιωαννίνων

Λεμπέση Ελένη

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικον.Παν/μιο Αθήνας

Λεμπέση Ευθαλία

Χρηματ/μική & Τραπεζική Διοικ/κή Ο.Π.Π.

Λιακοπούλου Κατερίνα

Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

Μανωλάκος Αλέξανδρος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ ΕΜΠ

Μαξούρη Αγγελική

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπ/μιο Πειραιά

Μαραγκού Όλγα

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ

Μάργαρης Δημήτρης

Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α

Μαρέτση Αλεξάνδρα

Ιατρική Παν.Βερολίνου/Χημικών Μηχανικών Αθήνας

Μαρινέλη Χριστίνα

Μηχανολόγων Μηχανικών

Μαρινέλλη Χριστίνα

Ιατρική Κρήτη

Μαρκάτη Δανάη

Μηχανικών Μεταλλείων ΕΜΠ

Μηνάογλου Ράλια

Χημικό Αθηνών

Μπατζοπούλου Ειρήνη

Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων Παν/μιο Ιωαν.

Μπιμπούδη Αγγελική

Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοικηση & στο Εμπόριο

Μπούμπουρης Αλέξανδρος

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Κρήτης

Μπουρίκα Κλειώ

Επιστήμης & Τεχ/γιας Τροφίμων Γεωπ.Παν/μιο Αθηνών

Μπώλου Αγγελική

Μαιευτική Αθηνών

Νάκου Διάνα

Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλουργών ΕΜΠ

Νικολόπουλος Λάμπρος

Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ 7ος

Νταβαναγγέλη Νατάσσα

Κοινωνικής Εργασίας Αθήνας

Ντρίγιου Βάλια

Φαρμακευτική Αθήνας

Πάκου Ειρήνη

ΙατρικήRutgers New Brunswick USA

Παλιούρας Διον. (από ΕΠΑΛ)

Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Αθήνας 2ος

Παναγάκος Αντώνης

Ιατρική Θεσσαλονίκης

Παναγιώτου Μάρω

Κοινωνιολογίας Πάντειο Πανεπιστήμιο

Πανταζίδου Ιωάννα

Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλουργών ΕΜΠ

Παπαγεωργίου Σπύρος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

Παπαγιάννη Μαρίζα

Φιλολογίας Ρέθυμνο

Παπαγιάννης Μιχάλης

Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

Παπαγιώργος Γιώργος

Φυσιοθεραπεία Λαμίας

Παπαδήμας Βαγγέλης

Ιατρική Αθηνών

Παπαϊωάννου Αθηνά

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑΣΟΕ

Παπαϊωάννου Νικολέτα

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπ/μιο Πειραιά

Παπανικολόπουλος Νίκος

Δημόσιας Διοίκησης Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθήνας

Παππά Στέλλα

Βιολογικό Αθηνών

Πασάς Πέτρος

Μηχανολογία Αθήνα

Πετροπουλάκος Γιώργος

Χημικών Μηχανικών Αθήνας

Πλουμιδάκης Κωνσταντίνος

Πληροφορική Πανεπιστήμιο Πειραιά

Πολυζώης Δημήτρης

Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών  Αθηνών

Πράπα Αθηνά

Στρατιωτική Ιατρική

Πρέζα Λίλη

Τεχνολογίας Τροφίμων Λάρισα

Πρέκα Τζένη

Ιατρική Κρήτης

Ρεμούνδος Μιχάλης

Ενεργειακής Τεχνολογίας Αθήνα

Ρίνης Κωνσταντίνος

Μαθηματικό Πάτρας

Σαράντου Βαρβάρα

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικον.Παν/μιο Αθήνας

Σαράντου Τασούλα

Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας

Σατόγλου Φαίη

Χημικό Πάτρας

Σεβδαλή Μαρία

Ναυτικών Δοκίμων

Σεβδαλής Βασίλης

Λογιστικής ΤΕΙ Χαλκίδας

Σιγαλός Κωνσταντίνος

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνα

Σκάλκου Βικτωρία

Φυσικοθεραπεία ΤΕΙ Λαμίας

Σκουτέλη Ελίζα

Φαρμακευτική Αθηνών

Σούρπης Τάσος

Φυσικό Αθήνας

Σοφιανού Ηρώ

Οινολογίας ΤΕΙ Αθήνας

Σπανού Κέλλυ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών  Ξάνθης

Σταθοπούλου Χριστίνα

Οδοντιατρική Αθήνας

Σταθουλόπουλος Κων/νος

Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

Σταυρόπουλος Αθανάσιος

Πολιτικών Μηχανικών Πάτρα

Στεργιούλη Ιωάννα

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Συλλελιάδη Βάλια

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικον.Παν/μιο Πειραιά

Συμεωνίδης Αναστάσης

Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Κρήτη

Συμεωνίδου Φιορέλα

Χημικών Μηχανικών Αθηνών

Σφέτσα Ζωή

Μηχανολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας

Τάχα Ελισάβετ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά

Τάχας Σταμάτης

Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης

Τραινταφύλλου Θάλεια

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πάντειο Παν/μιο Αθηνών

Τσαντήλας Λουίζος

Ικάρων Μημχανικοί-ΣΜΑ

Τσαντικίδη Κατια

Χημικό Αθήνας

Τσαντικίδη Τζένη

Βιολογικό Αθήνας

Τσαρούχα Ράνια

Φαρμακευτική Αθηνών

Τσιγκρή Κατερίνα

Ιατρική Ιωαννίνων

Τσιουμπρή Βίβιαν

Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθηνών

Τσιουμπρής Νίκος

Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά

Τσίρκας Σωτήρης

Λογιστικής ΤΕΙ Μεσολογγίου

Τσίχλης Δημήτριος

Ναυπηγών Μηχ/γων Μηχανικών ΕΜΠ

Τσονοπούλου Δήμητρα

Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών  Αθηνών

Φάβρος Γιώργος

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑΣΟΕ

Φακιολάκη Ειρήνη

Χημικό Αθηνών

Χαραλαμπίδης Δημήτρης

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Κρήτης

Χαρατσάρης Κων/νος

Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

Χατζαντώνης Γρηγόρης

Ιατρική Θράκης

Χατζή Βιβιάννα

Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Χατζηγεωργίου Δέσποινα

Παιδαγωγικό Αθήνας

Χατζηθεοδώρου Ευγενία

Μεσογειακών Σπουδών Αιγαίου

Χατζηπρίμος Άκης

Φαρμακευτική Αθηνών

Χριστοδούλου Ιακωβίνα

Φιλοσοφική Πάτρας

Χρόνη Αναστασία

Νομική Αθηνών